Menu
Preču grozs

Sausā barība

Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010087
Pilnvērtīgā bezgraudu sausā barība ar vistu kaķēniem. Satur 90% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Barība apmierina jaunā organisma augstas prasības pēc enerģijas un proteīniem, nodrošina optimālus nosacījumus dzīvnieka augšanai un muskuļu attīstībai. Salīdzinoši augs enerģijas saturs ir lieliski piemēr..
€5.89
€4.87
Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010062
Pilnvērtīgā bezkviešu sausā barība ar lasi pieaugušiem kaķiem. Satur 81% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Piemērota arī sterilizētiem un garspalvainiem kaķiem. Granulu izmērs atbilst lielo šķirņu kaķiem un kaķiem, kuri ēd pārāk ātri vai slikti sakošļā ēdienu. Svaigs lasis uzlabo barības garšu un sagre..
€5.89
€4.87
Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010063
Pilnvērtīgā sausā barība ar vistu pieaugušiem kaķiem. Satur 79% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Piemērota mājas kaķiem ar zemāku enerģijas pateriņu, sterilizētiem kaķiem, veciem kaķiem vai kaķiem ar lieko svaru. Svaiga vista uzlabo barības garšu un sagremojamību, tāpēc kaķim ir vieglāk saņemt nepieci..
€5.69
€4.70
Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010090
Pilnvērtīgā bezgraudu sausā barība ar ziemeļbriedi pieaugušiem kaķiem. Satur 87% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Piemērota mājas kaķiem ar zemāku enerģijas pateriņu, sterilizētiem kaķiem, veciem kaķiem vai kaķiem ar lieko svaru. Svaiga ziemeļbrieža un vistas gaļa uzlabo barības garšu un sagremojamību..
€5.89
€4.87
Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010093
Pilnvērtīgā bezgraudu sausā barība ar jēru pieaugušiem kaķiem. Piemērota sterilizētiem dzīvniekiem. Satur 84% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Augstāks enerģijas saturs ir īpaši piemērots aktīviem kaķiem, kuriem nepieciešamas papilduzturvielas. Svaiga jēra gaļa ir ļoti apetelīga, tāpēc tā ir piemērota..
€5.89
€4.87
Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010061
Pilnvērtīgā bezkviešu sausā barība ar lasi pieaugušiem kaķiem. Satur 82% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Piemērota arī sterilizētiem un garspalvainiem kaķiem vai kaķiem, kuru ādai un spalvai ir nepieciešama papildus barošana. Svaigs lasis uzlabo barības garšu un sagremojamību, tāpēc kaķim ir vieglāk ..
€5.89
€4.87
Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010066
Pilnvērtīgā bezgraudu sausā barība ar alni pieaugušiem kaķiem. Satur 88% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Barībā ir tikai 10% tauku, tā ir piemērota sterilizētiem vai mazāk atīviem kaķiem, kaķiem ar lieko svaru. Svaiga aļņa gaļa uzlabo barības garšu un sagremojamību, tāpēc tā ir piemērota arī ļoti izv..
€5.89
€4.87
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Lai nodrošinātu vislabāko interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.