Menu
Preču grozs

Sterilizētiem dzīvniekiem

Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010062
Pilnvērtīgā bezkviešu sausā barība ar lasi pieaugušiem kaķiem. Satur 81% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Piemērota arī sterilizētiem un garspalvainiem kaķiem. Granulu izmērs atbilst lielo šķirņu kaķiem un kaķiem, kuri ēd pārāk ātri vai slikti sakošļā ēdienu. Svaigs lasis uzlabo barības garšu un sagre..
€5.89
€4.87
Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010063
Pilnvērtīgā sausā barība ar vistu pieaugušiem kaķiem. Satur 79% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Piemērota mājas kaķiem ar zemāku enerģijas pateriņu, sterilizētiem kaķiem, veciem kaķiem vai kaķiem ar lieko svaru. Svaiga vista uzlabo barības garšu un sagremojamību, tāpēc kaķim ir vieglāk saņemt nepieci..
€5.69
€4.70
Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010090
Pilnvērtīgā bezgraudu sausā barība ar ziemeļbriedi pieaugušiem kaķiem. Satur 87% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Piemērota mājas kaķiem ar zemāku enerģijas pateriņu, sterilizētiem kaķiem, veciem kaķiem vai kaķiem ar lieko svaru. Svaiga ziemeļbrieža un vistas gaļa uzlabo barības garšu un sagremojamību..
€5.89
€4.87
Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010093
Pilnvērtīgā bezgraudu sausā barība ar jēru pieaugušiem kaķiem. Piemērota sterilizētiem dzīvniekiem. Satur 84% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Augstāks enerģijas saturs ir īpaši piemērots aktīviem kaķiem, kuriem nepieciešamas papilduzturvielas. Svaiga jēra gaļa ir ļoti apetelīga, tāpēc tā ir piemērota..
€5.89
€4.87
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Lai nodrošinātu vislabāko interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.