Menu
Preču grozs

Sausā barība - Bezgraudu pārtika

Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010087
Pilnvērtīgā bezgraudu sausā barība ar vistu kaķēniem. Satur 90% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Barība apmierina jaunā organisma augstas prasības pēc enerģijas un proteīniem, nodrošina optimālus nosacījumus dzīvnieka augšanai un muskuļu attīstībai. Salīdzinoši augs enerģijas saturs ir lieliski piemēr..
€5.89
€4.87
Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010090
Pilnvērtīgā bezgraudu sausā barība ar ziemeļbriedi pieaugušiem kaķiem. Satur 87% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Piemērota mājas kaķiem ar zemāku enerģijas pateriņu, sterilizētiem kaķiem, veciem kaķiem vai kaķiem ar lieko svaru. Svaiga ziemeļbrieža un vistas gaļa uzlabo barības garšu un sagremojamību..
€5.89
€4.87
Ražotājs: BOZITA Preces kods: 010066
Pilnvērtīgā bezgraudu sausā barība ar alni pieaugušiem kaķiem. Satur 88% dzīvnieku izcelsmes proteīnus. Barībā ir tikai 10% tauku, tā ir piemērota sterilizētiem vai mazāk atīviem kaķiem, kaķiem ar lieko svaru. Svaiga aļņa gaļa uzlabo barības garšu un sagremojamību, tāpēc tā ir piemērota arī ļoti izv..
€5.89
€4.87
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)
Lai nodrošinātu vislabāko interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.